x

Tetaş İç ve Dış Tic. A.Ş. 1982 yılında konfeksiyon makineleri sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.1500 kişiye yaklaşan çalışan sayısıyla ve her biri kendi sektöründe, deneyimli personeli ile başarılı şekilde faaliyet gösteren, TETAŞ Şirketler Grubu , Tekstil Makina ve Yedekparça Sarf Malzemeleri ,İş ve İstifleme makineleri, Ofis ve kırtasiye ,Tekstil üretimi, Finans ve sigortacılık , baskı matbaa ve etiket , lojistik ve destek hizmetlerini kapsayan geniş bir yelpazeye sahip 9 ayrı firmadan oluşmaktadır.

TETAŞ Şirketler Grubu’nun hızlı büyümesinin ardında; piyasanın gereksinimlerini iyi tespit edebilmesi, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi, insan kaynaklarına ve çalışanlarına verdiği önem ve bilgiyi tabana yayma politikası yatmaktadır.

Vizyonumuz;

Pazarda katma değer yaratan, şeffaf, öncü, vazgeçilmez bir iş ortağı olmak.

Misyonumuz:

Kazanımlarımızı müşterilerimiz, müşterisi olduklarımız, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve içinde yer aldığımız toplum ile paylaşmada örnek kurum olmak.

Hedeflerimiz:

Şeffaflaşmak, pazarlamada lider ve örnek kurum olarak, pazarda kalıcı konuma gelmek.

Kalite Politikamız:

Kalite sistemini tüm çalışanların katılımlarıyla desteklemek ve sürekli geliştirmek. Çevreye saygılı, kullanıcısına güven veren ürünlerimizi müşteri istekleri doğrultusunda geliştirmek. Müşterilerimize uluslararası kabul görmüş standartlarda ürün sunmak. Müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak. Her çalışan için görev ve sorumluluğunu müşteri ile yapılan anlaşmalardaki talepleri karşılayacak sonuçlara ulaştırmak. Yani her çalışan için, yaptığı işin kalitesinden ve doğru uygulanmasından sorumlu olmak. Tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla birlikte karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışmak ve verimliliğimizi arttırmak.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.